Zaproszenie na Sesję Jesienną Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Ełckiej

Doradców Życia Rodzinnego, Dekanalnych Duszpasterzy Rodzin oraz wszystkie osoby zaangażowanie w przygotowanie narzeczonych do sakramentalnego małżeństwa zapraszamy na Sesję Jesienną Duszpasterstwa Rodzin, która odbędzie się 22 października o godz. 10.00 w Ełku.  Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 10.00 w kaplicy Ełckiego Seminarium Duchownego. Zakończenie planowane jest obiadem ok. godz. 13.30. 

Sesja Jesienna będzie przestrzenią do wymiany doświadczeń związanych z kontaktem z narzeczonymi – dobrymi praktykami, ale też tym, co z biegiem czasu uznaliśmy za niepotrzebne bądź poddaliśmy znaczącym zmianom. Pozwoli to stworzyć realny obraz przygotowań oraz przygotować propozycję zmian w oparciu o praktykę i realia naszej diecezji. Wszystko to chcemy osiągnąć poprzez zajęcia warsztatowe, które odbędą się w czasie trwania spotkania. 

Do udziału w spotkaniu, oprócz Szanownych Doradców, zapraszamy wszystkie osoby, które angażują się  w przeprowadzanie katechez przedmałżeńskich oraz spotkania w Poradni Życia Rodzinnego.  

Potwierdzenie obecności należy przesyłać drogą mailową do 16 października na adres wdr.diecezja.elk@gmail.com.

Pozdrawiamy, 

Monika Zubowicz 

Diecezjalny Doradca Życia Rodzinnego 

Ks. Michał Puczyłowski 

Duszpasterz Rodzin Diecezji Ełckiej

Pozostałe artykuły