Kurs „Nowe Życie” w Białej Piskiej

W dniach 10-12.02.23 w parafi pw. św. Andrzeja Boboli odbył się kurs „Nowe Życie” – rekolekcje ewangelizacyjne dla osób dorosłych, który przybliża Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie w nowych formach i metodach przy ogromnej współpracy osób świeckich.

Był to czas był pełen pięknych treści, potężnej  modlitwy oraz doświadczenia Bożej miłości. Kurs mógł się odbyć dzięki Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej z dyrektorem Centrum – ks. Andrzejem Surdykowskim na czele. Niewątpliwie był to czas ożywienia uczestników z parafii, mieszczącej się przy niej Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca jak i również osób przybyłych z innych wspólnot czy tych, którzy mają pragnienie niebawem do jakiejś dołączyć. Wobec wielu zmartwień i trosk tego świata o to, jak osiągnąć zdrowie, rodzinę, grono przyjaciół czy stabilność finansową, każdy człowiek w głębi swego serca nosi pytanie o Boga i te rekolekcje mogły pomóc w szukaniu odpowiedzi na to pytanie.

ks. Adam Roziewski