Informacje o pogrzebie śp. Rozalii Święch

Czcigodni Kapłani,

Osoby Życia Konsekrowanego

z żalem i nadzieją Życia Wiecznego informuję, że we wtorek 28 marca br. Pan życia i śmierci powołał do siebie śp. Rozalię Święch (l. 87), matkę ks. kan. Marka Święcha, proboszcza parafii pw. św. Mikołaja w Mikołajkach.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się najbliższą sobotę – 1 kwietnia o godz. 13:00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i Świętego Jakuba Apostoła w Brzesku.

Proszę o modlitwę za śp. Rozalię Święch, za ks. Marka i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłej i zachęcam do udziału w uroczystościach pogrzebowych.

Requiescat in pace

S. Donata Topa – notariusz Kurii

Aktualizacja:

Czcigodni Księża

W związku z jutrzejszym pogrzebem śp. Rozalii Święch, matki Ks. Marka Święcha, który odbędzie się w Brzesku,

zważywszy na odległość i trudność w uczestnictwie, pragnę poinformować,

że we wtorek 4 kwietnia o godz. 19:00 w kościele pw. św. Mikołaja w Mikołajkach,

będzie sprawowana Msza Święta w intencji śp. Rozalii, pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego.

Serdecznie zapraszam do udziału w tej Mszy Świętej.

Ks. Marcin Maczan – Kanclerz Kurii