Pogrzeb matki ks. Dariusza Rogińskiego

Czcigodni Kapłani,

Osoby Życia Konsekrowanego

Z żalem i nadzieją Życia Wiecznego informuję, że w niedzielę 9 kwietnia br. Pan życia i śmierci powołał do siebie śp. Lucynę Rogińską (l. 89), mamę ks. kan. Dariusz Rogińskiego, proboszcza parafii pw. Zwiastowania NMP w Krasnymborze.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy czwartek – 13 kwietnia w katedrze pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Ełku. Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem bpa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego, zostanie odprawiona o godz. 12.00.

Po Mszy św. ciało zostanie przewieziona do parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Białaszewie, gdzie spocznie na cmentarzu parafialnym w grobie rodzinnym.Proszę o modlitwę za śp. Lucynę Rogińską, za ks. Dariusza i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłej i zachęcam do udziału w uroczystościach pogrzebowych.

Requiescat in pace

S. Donata Topa – notariusz Kurii