Pogrzeb ks. Janusza Niedźwieckiego i ks. Stanisława Ługowskiego SDB

Przewielebni Kapłani, Osoby Życia Konsekrowanego i Wierni Świeccy,
w duchu wiary i nadziei życia wiecznego zawiadamiam o dwóch pogrzebach kapłańskich:

1) dnia 31 maja 2023 roku Pan życia i śmierci powołał do wieczności kapłana diecezji ełckiej, śp. ks. Janusza Niedźwieckiego w 54. roku życia i 29. roku kapłaństwa
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:
2 czerwca (Piątek) – STUDZIENICZNA
– godz. 19:00 – Msza Święta żałobna z udziałem kapłanów sprawowana w kościele parafialnym w Studzienicznej

3 czerwca (Sobota) – GOŁDAP– godz. 15.00 – Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Dariusza Zalewskiego, Biskupa Pomocniczego Diecezji Ełckiej, w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Gołdapi.

Proszę o modlitwę w intencji  Zmarłego Kapłana i jego Rodziny. Kapłani udający się na pogrzeb są proszeni o zabranie własnych szat liturgicznych

2) Informacja o drugim pogrzebie od Księży Salezjanów z Suwałk:
Dnia 31 maja 2023 r. zmarł w Hospicjum w Augustowie śp. Ks. Stanisław Ługowski SDB (l. 81) w 51. roku kapłaństwa.
Pogrzeb Zmarłego Kapłana odbędzie się w sobotę 3 czerwca o godz. 12.00 w kościele pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach, pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Dariusza Zalewskiego.
Proszę o modlitwę w intencji Zmarłego Kapłana, oraz za pogrążoną w smutku Rodzinę ziemską i zakonną śp. Ks. Stanisława Ługowskiego SDB.
W miarę możliwości zapraszam do udziału w pogrzebie. Kapłani proszeni są o zabranie szat liturgicznych.

Requiescant in pace

Ks. Marcin Maczan