Turniej Piłki Nożnej LSO Diecezji Ełckiej

Zapraszamy do udziału w Turniej Piłki Nożnej LSO Diecezji Ełckiej o puchar Biskupa Ełckiego, który odbędzie się w sobotę 20 kwietnia 2024 r. w Suwałkach. Całe wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00 w  par.  św. Ap. Piotra i Pawła w Suwałkach Mszą św., której będzie przewodniczył bp Jerzy Mazur.

Około godz. 10.00 nastąpi rozpoczęcie turnieju w pobliskiej hali sportowej OSIR (ul. Wojska Polskiego 2, Suwałki)

Do wzięcia udziału w powyższym turnieju zapraszamy ministrantów i lektorów z naszej diecezji.
Wpisowe od parafii wynosi 300 zł (niezależnie od ilości zgłoszonych drużyn)

Zgłoszenia i wszelkie pytania można kierować do ks. Piotra Majewskiego: tel. 511 893 697, piotr_majewski@vp.pl

ks. Dariusz Konopko – Duszpasterz LSO Diecezji Ełckiej
ks. Piotr Majewski – wikariusz parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Suwałkach.

Wstępny regulamin i warunki zgłoszenia:

Każda parafia może zgłosić 3 drużyny w odpowiednich kategoriach wiekowych.

• Grupa I – najmłodsza (ministranci do klasy 5 szkoły podstawowej czyli chłopcy do 2012 roku).
  • Grupa II – średnia (ministranci z klas 6 – 8 szkoły podstawowej, czyli roczniki 2013 – 2010).
  • Grupa III – najstarsza (lektorzy roczniki od 2006 roku do 2009 roku).

Jeżeli składy są niekompletne, to można dobrać zawodnika z młodszej kategorii wiekowej. W dniu przyjazdu prosimy o okazanie listy ministrantów z potwierdzeniem ks. Proboszcza danej parafii, że chłopcy należą do grona ministrantów i lektorów.

Zgłoszenie drużyny/ drużyn do turnieju musi być złożone do 8 kwietnia 2024 roku. Zgłoszenia proszę kierować na następujący adres: piotr_majewski@vp.pl

Zasady:

1. Zawodnicy w trakcie rozgrywek są pod stałą opieką swoich księży opiekunów
  2. Mecze będą odbywać się według ustalonego harmonogramu, który zostanie podany przed rozpoczęciem turnieju.
  3. Każdy mecz będzie trwał 12 minut bez przerwy
  4. Dozwolone są wielokrotne zmiany zawodników w trakcie meczu.
  5. Fairplay jest priorytetem – wszelkie formy agresji lub niebezpiecznego zachowania będą karane.
  6. Decyzje sędziów są ostateczne i niepodważalne.

Zgłoszenia i wszelkie pytania proszę kierować do ks. Piotra Majewskiego tel. 511 893 697, piotr_majewski@vp.pl