XIX Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Rajgrodu – zaproszenie

Już w sobotę 20 lipca odbędzie się XIX już Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium Królowej Rodzin w Rajgrodzie. Organizowana od lat pielgrzymka, która tradycyjnie już odbywa się w trzecią sobotę lipca, gromadzi co roku setki, a nawet tysiące pątniczek, które u stóp Matki Boskiej Królowej Rodzin składają intencje swoje oraz kobiet z całej diecezji i Polski.

Rajgrodzka Pielgrzymka Kobiet Katolickich łączy ludzi i pokolenia, dlatego można spotkać w tym wyjątkowym dniu kobiety w każdym wieku i każdego stanu. Poszczególne miasta organizują wspólne wyjazdy do Rajgrodu, a informacji na ten temat udziela odpowiedzialne za organizację pielgrzymki Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Ełckiej. Jak podkreślają, „matki, żony, singielki, nastolatki i córki, babcie, ciocie i siostry – wszystkie K O B I E T Y zapraszamy na 19. Pielgrzymkę Kobiet”.

Program dnia:

10:00 – Droga krzyżowa, Konferencja, Różaniec