„Z Maryją na jeziorach” w Mikołajkach – zaproszenie

Już po raz ósmy w najbliższą sobotę 27 lipca odbędzie się spotkanie modlitewno-ewangelizacyjne „Z Maryją na jeziorach”. Inicjatywą wydarzenia jest modlitwa w intencji osób przebywających na terenie diecezji ełckiej, a w szczególności żeglarzy i osób, które wypoczywają nad mazurskimi jeziorami.

Czuwanie modlitewne jest okazją do włączenia się w dziękczynienie za bezpieczne podróże przy wiosłach czy za sterem.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 koncertem scholki dziecięcej „Aniołki ks. Bosko” z Ełku na nabrzeżu w Mikołajkach. Po części artystycznej rozpocznie się rejs „z Maryją na jeziorach”, podczas którego odmawiana będzie modlitwa różańcowa. Po zakończonym rejsie odbędzie się agapa przy kościele św. Mikołaja.

Do włączenia się w modlitwę zaproszone są wszystkie osoby, które w tym dniu będą znajdowały się na wodzie na terenie naszej diecezji.