Pieszo do Matki Bożej Częstochowskiej w Grabniku – zaproszenie

Zwyczajem lat ubiegłych w niedzielę 25 sierpnia o godz. 9.00 z Placu Katedralnego wyruszy piesza pielgrzymka z Katedry Ełckiej do Grabnika.

W Grabniku – o godz. 12.30 sprawowana będzie Uroczysta Msza św. odpustowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Dariusza Zalewskiego, biskupa pomocniczego diecezji ełckiej. Po Mszy św. jest przewidziana agapa.

Informujemy, że z Placu Katedralnego pójdziemy ulicami: Kościuszki, Wojska Polskiego, 11 Listopada i dalej zgodnie z tradycją pielgrzymkową. W imieniu organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce, która stanowi swoiste przedłużenie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Wielu młodych ludzi może w tym pielgrzymowaniu wyrazić wdzięczność za czas wakacji i prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny i katechetyczny.

WDO