Idziemy do św. Stanisława Kostki w Pozezdrzu

W ramach Kongresu Eucharystycznego Diecezji Ełckiej, parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Węgorzewie organizuje pielgrzymkę pieszą ku czci św. Stanisława Kostki do Pozezdrza. Św. Stanisław Kostka jest patronem dzieci i młodzieży oraz parafii w Pozezdrzu. Pielgrzymka odbędzie się w niedzielę 22 września 2024 r.

Uczestnicy gromadzą się przy kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Węgorzewie do godziny 8.30 skąd wyruszą na szlak pielgrzymi. O godzinie 12.00 przewidziana jest Msza św., na którą organizatorzy zapraszają również tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą pielgrzymować pieszo.

Spotkanie zakończy się wspólnym poczęstunkiem przy ognisku. Na powrót z Pozezdrza do Węgorzewa  będzie podstawiony autokar. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież.