Informacja o pogrzebie śp. Marii Żełobowskiej – Mamy ks. Adama Żełobowskiego

Przewielebni Kapłani,

z żalem i nadzieją Życia Wiecznego informuję, że dnia 13 lipca br. Pan Życia i śmierci powołał do siebie śp. Marię Żełobowską (l. 64), Mamę ks. Adama Żełobowskiego, wikariusza parafii pw. NMP Królowej Apostołów w Ełku.
Pogrzeb będzie odprawiony w piątek 16 lipca w Parafii pw. Trójcy Świętej w Rucianem Nidzie:
godz. 10.00 – wyprowadzenie Ciała z kaplicy pogrzebowej przy parafii pw. MB Miłosierdzia w Rucianem Nidzie
ok. godz. 10.15 – Msza św. pogrzebowa w kościele pw. Trójcy Świętej w Rucianem Nidzie (ul. Polna 10)

Proszę o modlitwę za śp. Marię Żełobowską, za ks. Adama i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłej. W miarę możliwości zapraszam również do udziału w pogrzebie. Kapłani proszeni są o zabranie własnych szat liturgicznych.

Requiescat in pace

ks. Marcin Maczan