REKOLEKCJE BEATYFIKACJA33 W KATEDRZE EŁCKIEJ

🙏ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REKOLEKCJACH, KTÓRE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JUŻ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK W PARAFII KATEDRALNEJ

REKOLEKCJE BEATYFIKACJA33
związane z beatyfikacją Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz siostry Elżbiety Róży Czackiej.
🌿Parafia Katedralna, 6 sierpnia – 8 września, godz. 18.50.🌿

✅Celem Rekolekcji BEATYFIKACJA33 jest między innymi:
– praktyczna realizacja głównej myśli duszpasterskiej Prymasa Stefana Wyszyńskiego
– poznanie nauczania Siostry Elżbiety Róży Czackiej
– duchowe przygotowanie do wydarzenia beatyfikacji
– wprowadzenie na drogę formacji kształtującą postawę służby (odpowiedzialność za parafię oraz zaangażowanie w ewangelizację)
– przygotowanie do całkowitego oddania się Panu Jezusowi przez Maryję jako duchowy owoc beatyfikacji.

⚠️Treści rekolekcyjne można będzie wysłuchać w naszej parafii codziennie po Mszy Świętej wieczornej (godz. 18.50). Materiały będą również dostępne w formach: w wersji drukowanej oraz audio (www.beatyfikacja33.pl) – dzięki czemu każdy będzie mógł w nich uczestniczyć w najbardziej optymalny dla siebie sposób.

🔥Przekaż informację najbliższym
🔥Udostępnij