Sesja Wiosenna Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Ełckiej 2022 – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy Doradców Życia Rodzinnego, Dekanalnych Duszpasterzy Rodzin, Absolwentów Studium Małżeństwa i Rodziny oraz kapłanów oraz wszystkich, którym sprawy Duszpasterstwa Rodzin są bliskie na Wiosenną Sesją Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Ełckiej.

Odbędzie się ona 14 maja br. (sobota), w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Rozpocznie się Mszą Świętą pod przewodnictwem Bp. Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego o godz. 10.00. Zakończenie planowane jest obiadem ok. godz. 13.30.

Spotkanie przebiegać będzie wokół tematu „Sytuacje nieregularne w Amoris laetitia”. Prelegentem będzie ks. dr Wojciech Kućko – duchowny diecezji płockiej, doktor teologii moralnej, adiunkt w Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW w Warszawie, wykładowca teologii moralnej w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku, dyrektor Wydziału ds. Rodzin Kurii Diecezjalnej Płockiej.

Prosimy zgłaszanie swojej obecności na adres e-mail: wdr.diecezja.elk@gmail.com

Monika Zubowicz

Diecezjalny Doradca Życia Rodzinnego