„Jak poradzić sobie z myślami?” – zaproszenie na Wielkopostny Dzień Skupienia z o. Krzysztofem Pałysem

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Suwałkach oraz inicjatywa Przestrzeń Ducha zapraszają na Wielkopostny Dzień Skupienia, który odbędzie się 18.03.2023 r. (sobota) w godz. 9:00 – 16:30 w sali parafialnej w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 36.

Cieszymy się bardzo, ponieważ zaproszenie przyjął dominikanin o. Krzysztof Pałys, który tego dnia będzie głosił konferencje i postara się podpowiedzieć w jaki sposób mamy poradzić sobie z różnymi myślami w naszych głowach.

Zapisy prowadzone są do 12.03.2023r. w zakrystii parafii lub przez e-mail: zapisypiotraipawla@gmail.com.

Wpisowe na pokrycie kosztów wydarzenia wynosi 100 zł od osoby. Ilość miejsc jest ograniczona.

ks. Szymon Wysocki