Full Power Spirit zaprasza na projekt „Znajdź pomysł na siebie”

Serdecznie zapraszamy 14 marca 2023 (wtorek), na godz. 19.00. wszystkich młodych i tych, którzy sercem i duchem czują się młodzi na wydarzenie pt. „Znajdź pomysł na siebie” do kościoła pw. Trójcy Świętej w Rucianem  Nidzie.

Badania socjologiczne dowodzą, że młody człowiek szuka w życiu szeroko pojętego szczęścia. W trakcie 90 minutowego spotkania próbujemy – niekiedy w żartobliwy  sposób – sprawdzić gdzie dziś warto szukać: szacunku, miłości i akceptacji, bo naszym zdaniem m.in. w tych trzech wartościach można ująć słowo „szczęście”. Program obejmuje m.in. prezentacje oraz koncert członków zespołu Full Power Spirit. Występ oparty jest o utwory z projektów „HIP-HOP DEKLAOG” (płyta wywołała duże zainteresowanie nie tylko wśród mediów, ale przede wszystkim wśród młodych ludzi) oraz „8BŁOGOSŁAWIEŃSTW – SIŁA SERCA KONTRA SIŁA PIĘŚCI”.

Projekt „Znajdź pomysł na siebie” jest skonstruowany w taki sposób, by zaktywizować wszystkich jego uczestników i zaprosić ich do aktywnego przeżywania młodości. Program artystyczny podparty jest świadectwami z życia artystów. Zawiera on także elementy profilaktyki antyalkoholowej i antynarkotykowej oraz ukierunkowany jest na realizację przesłania: STOP PRZEMOCY. Słowo mówione, śpiewane czy też rapowane podpieramy obrazem wykorzystując do tego celu specjalnie przygotowane wizualizacje. Więcej informacji o zespole FULL POWER SPIRIT oraz materiały multimedialne ilustrujące działalność FPS można znaleźć pod adresem www.facebook.com/fullpowerspirit do odwiedzenia którego gorąco zachęcamy.

Ks. Karol Nowikowski, ks. Tomasz Bondzio, Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Ełckiej

Pozostałe artykuły