Pogrzeb ks. Zygfryda Zastockiego CRL

Przewielebni Kapłani, Osoby Życia Konsekrowanego

W duchu wiary i nadziei życia wiecznego, zawiadamiam, że dnia 17 października 2023 roku, w 81. roku życia i 54. roku kapłaństwa, został powołany do wieczności przez Pana życia i śmierci, kapłan z Zakonu Kanoników Regularnych Laterańskich, śp. ks. Zygfryd Zastocki CRL . Od 2008 roku pełnił posługę duszpasterską w Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 21 października w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku.

godz. 10:00 – wprowadzenie ciała zmarłego do kościoła

godz. 12.00 – Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego.

Proszę wszystkich o modlitwę za Zmarłego Kapłana, za pogrążoną w żałobie Rodzinę oraz za Zakon Kanoników Regularnych Laterańskich.

Zapraszam do udziału w uroczystościach pogrzebowych. Kapłani proszeni są o zabranie szat liturgicznych.

Requiescat in pace

Ks. Marcin Maczan