Pogrzeb ks. kan. Piotra Butrymowicza

Przewielebni Kapłani, Osoby Życia Konsekrowanego i Wierni Świeccy

z żalem i nadzieją życia wiecznego informuję, że dnia 30 stycznia 2024 roku zmarł nagle śp. ks. kan. Piotr Butrymowicz (l. 56), proboszcz parafii pw. św. Anny w Giżycku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:

piątek, 2 lutego – GIŻYCKO, parafia pw. św. Anny
19.00 – Msza św. żałobna pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Dariusza Zalewskiego, Biskupa Pomocniczego Diecezji Ełckiej

sobota, 3 lutego – BIAŁA PISKA, parafia pw. św. Andrzeja Boboli
11.00 – Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego
Ciało Kapłana zostanie złożone w kwaterze kapłańskiej na Cmentarzu w Białej Piskiej.

Proszę o modlitwę za śp. ks. kan. Piotra Butrymowicza oraz pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego Kapłana. Wszystkich dysponujących czasem zapraszam do udziału w uroczystościach pogrzebowych. Kapłani proszeni są o zabranie własnych szat liturgicznych.

Requiescat in pace

Ks. Marcin Maczan