Zaproszenie na seans filmu POWOŁANY – 08.04.2024 r., godz. 19.15

Szczęść Boże!

Zapraszamy na kolejny seans z cyklu DOBRY SEANS – na naszym ekranie tym razem film polski, kontynuacja tytułu z 2022- „Powołany 2”. Seans odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 19:15.

OPIS FILMU
Utalentowany plastycznie Arek doznaje miłosnego zawodu. Wyładowując złość, niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Na jego nieszczęście świadkiem wydarzenia jest ksiądz, który przyjaźni się z właścicielem posesji. Duchowny proponuje Arkowi, że sprawa rozejdzie się po kościach pod warunkiem, że chłopak pomoże w odmalowaniu zniszczonego kościoła. Stara świątynia wkrótce staje się schronieniem dla znajomych Arka, którym grozi poważne niebezpieczeństwo. Ksiądz, widząc problemy, z jakimi mierzą się jego młodzi goście, opowiada im cztery inspirujące, prawdziwe, a do tego szalenie spektakularne historie, których przykład odmienił niejedno życie…

„Powołany 2” to kontynuacja internetowego hitu, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie.

Szczegóły dotyczące seansu dostępne na stronie:
https://kino.elk.pl/film/dobry-seans-powolany-2/

Zapraszamy!

Ewelina Zbydniewska
Kierownik Kina ECK

Pozostałe artykuły