Trwają przygotowania spektaklu „Ja Jestem z Wami”

Od początku kwietnia trwają przygotowania do spektaklu „Ja Jestem z Wami…” Autorem scenariusza i reżyserem jest ks. Mariusz Pawlina. Spektakl powstaje jako forma wyrażenia i pomoc w głębszym przeżywaniu trwającego Kongresu Eucharystycznego Diecezji Ełckiej.

Jak podkreśla Marta Rózio, opiekun tego przedsięwzięcia: – W realizację zadania zaangażowali się kapłani i katecheci wraz z młodzieżą. Dla wszystkich każde nasze spotkanie jest nie tylko konkretną pracą, ale też wspólną  ewangelizacją. Zapraszamy wszystkich młodych artystów do współpracy. Dla każdego chętnego znajdzie się rola i miejsce na scenie. Jestem przekonana, że to będzie piękne i niezapomniane wydarzenie. A wielu z was może mieć w tym swój udział – zapewnia Marta Rózio.  

Spektakl powstaje przy współpracy z Ełckim Centrum Kultury. Muzykę do tego spektaklu tworzy Marcin Pyciak.

Premiera nastąpi już 18 maja 2024 r. w Studzienicznej, podczas Stacji Kongresowej Dzieci. A następnie 22 maja 2024 r. podczas Stacji Kongresowej Młodych połączonej z Diecezjalnym Dniem Młodzieży w Giżycku.

Wszystkich chętnych do włączenia się w to wydarzenie prosimy o kontakt: Marta Rózio tel. 501622273 lub ks. Mariusz Pawlina tel. 667463531

Najbliższe spotkanie 22 kwietnia o godzinie 19.00 w Wyższym Seminarium Duchownym w Ełku.  

Pozostałe artykuły