Diecezjalny odpust ku czci bł. Marianny Biernackiej – zaproszenie

W tym wakacyjnym czasie, już 13 lipca odbędzie się doroczne Diecezjalne Spotkanie Teściowych, Matek, Synowych i Kół Gospodyń Wiejskich Diecezji Ełckiej oraz wszystkich miłośników bł. Marianny Biernackiej. Jak co roku zapraszamy do parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Lipsku, aby modlić się za wstawiennictwem patronki teściowych, synowych i życia nienarodzonego.

W tym roku przypada dwudziestopięciolecie beatyfikacji bł. Marianny, która została zamordowana w 1943 roku, oddając życie za ciężarną żonę swojego syna. Tym bardziej szczególnie zapraszamy wszystkich chętnych do spotkania się w Lipsku.

Coroczne spotkanie w Lipsku to wspaniała okazja, aby modlić się za całe rodziny, dlatego serdecznie zapraszamy teściowe, synowe, matki, kobiety oczekujące potomstwa.

Plan spotkania:

• 10:00 – zawiązanie wspólnoty
  • 10:15 – różaniec w intencji Rodzin; Litania ku czci bł. Marianny
  • 11:00 – Uroczysta Msza Święta, której przewodniczyć będzie Ks. Bp Dariusz Zalewski

Po Mszy Św. rozstrzygnięcie konkursu: Ciasta Teściowej i dla Teściowej pt. „Uśmiech Błogosławionej Marianny”

• Agapa
  • 15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego