Informacja o pogrzebie śp. S. Haliny Małgorzaty Łazarczyk ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Przewielebni Kapłani, Czcigodne Siostry Zakonne,

Drodzy Diecezjanie,

Z żalem i nadzieją życia wiecznego informujemy, że dnia 11 stycznia 2021 roku w Sejnach Pan Życia i Śmierci powołał do siebie śp. Siostrę Halinę Małgorzatę Łazarczyk ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Przeżyła 66 lat, w powołaniu 46, na placówce w Sejnach 40 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:

13 stycznia br. w Sejnach: godz. 10.00 – modlitwa pożegnania w kaplicy pogrzebowej, przeprowadzenie do Bazyliki Nawiedzenia NMP, 10.30 Różaniec, 11.00 Msza Święta pogrzebowa i złożenie ciała zmarłej Siostry na Cmentarzu Parafialnym w Sejnach.

Prosimy o modlitwę za zmarłą śp. Siostrę Halinę Małgorzatę Łazarczyk RM, za pogrążoną w żałobie rodzinę oraz za Wspólnotę Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi.

Requiescat in pace

s. Donata Topa – notariusz  Kurii