‘Żyje się tylko raz’ – sesja dla młodzieży o rozeznawaniu powołania

Jeśli doświadczyłeś Boga w swoim życiu, uznajesz prawdę, że Jezus jest Twoim Panem i zastanawiasz się nad wyborem swojego powołania to ta propozycja jest dla Ciebie! Zapraszamy na spotkanie, podczas którego chcemy patrzeć na to, co jest ważne w czasie, kiedy wybieramy drogę swojego życia.

‘Obyś był zimny albo gorący’ – mówi Pismo Święte. Nie bądź letni, czyli nieokreślony. Nasze świadome życie to pasmo decyzji do podjęcia. Zarówno te małe, jak i wielkie są dla nas szansą wspaniałego rozwoju. Spójrz na moment życia, w którym jesteś i podejmij decyzję, która zmienia życie, a żyje się tylko raz!

Spotkanie odbędzie się 16 października (sobota) w parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Ełku. Poprowadzi je ks. Tomasz Bondzio. Udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia: Wyślij e-mail na adres: mlodzielk@gmail.com, podając: imię, nazwisko, wiek, adres e-mail, parafię do 8 października.

Sesja skierowana jest do osób od 16 rż. z Ełku i okolic (dekanatów ełckich)

Ramowy plan spotkania:

10:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (kościół pw. bł. Karoliny Kózkówny, Ełk, ul. Księcia Witolda 2a)

10:30 – Przejście do salek pod kościołem

10:45 – Konwencja I

11:45 – Przerwa na kawę/herbatę/wodę/ciastko

12:00 – Konwencja II

12:50 – Q&A 

13:00 – Zakończenie

*Jesteś księdzem i chcesz zorganizować sesję w swojej parafii? Skontaktuj się z nami przez mlodzielk@gmail.com

**Nie ma możliwości organizacji sesji w ramach rekolekcji w szkołach, podczas spotkań osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania itd.

Pozostałe artykuły