Zaproszenie na XXV Ełcki Marsz Milczenia w Obronie Życia i Rodziny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXV Ełckim Marszu Milczenia w Obronie Życia i Rodziny w Ełku, który odbędzie się 28 grudnia br. (wtorek) w Święto Świętych Młodzianków, męczenników.

Wydarzenie to rozpocznie się o g. 17.15 nabożeństwem przebłaganym w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ełku. Następnie w milczeniu przejdziemy w procesji z zapalonymi świecami i lampionami do Katedry św. Wojciecha w Ełku, gdzie o g. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta pod przewodnictwem bp. Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego.

Modlimy się w tym dniu w intencji przebłagalnej za wszystkie grzechy popełnione przeciwko życiu. Dziękować też będziemy Bogu za wszystko, co uległo zmianie na lepsze, za dzieci uratowane przez Duchową Adopcję, ocalone w Oknie Życia, za mieszkańców Domu Samotnej Matki, za wszystkich obrońców życia, małżeństwa i rodziny.

ks. Michał Puczyłowski

Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin