informacja o pogrzebie – śp. Genowefy Szewczyk, Mamy ks. kan. dr hab. Romana Szewczyka

Przewielebni Kapłani, Osoby życia Konsekrowanego

z wiarą i nadzieją życia wiecznego informuję, iż dnia 13 maja br. Pan Życia i Śmierci powołał do siebie śp. Genowefę Szewczyk (l. 83), Mamę ks. kan. dr hab. Romana Szewczyka, proboszcza parafii pw. MB Szkaplerznej w Orzyszu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, 16 maja, w Bartoszycach:

godz. 11.00 – wyprowadzenie Ciała z kaplicy „Misterium”, przy ul. Kętrzyńskiej 38

godz. 11.30 – Msza św. pogrzebowa w kościele pw. św. Jana Chrzciciela (przy ul. Nowowiejskiego), pod przewodnictwem J.E. Ks. Abpa Józefa Górzyńskiego, Metropolity Warmińskiego, z udziałem J.E. Ks. bpa Janusza Ostrowskiego.

Proszę wszystkich o modlitwę za śp. Genowefę, za ks. Romana i pogrążoną w smutku Rodziną Zmarłej i zapraszam do udziału w pogrzebie.

Kapłani proszeni są o zabranie własnych szat liturgicznych

Requiescat in pace

ks. Marcin Maczan