Suwałki: zaproszenie na warsztaty wokalne gospel

Suwalski Ośrodek Kultury i Suwałki Gospel Choir polecają trzydniowe warsztaty muzyki gospel z udziałem gwiazd muzyki gospel dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Warsztaty odbędą się od 17 do 19 czerwca w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Papieża Jana Pawła II 5 w Suwałkach.


Warsztaty dla młodzieży i dorosłych (13+) prowadzą wspólnie Clinton Jordan (UK) i Gabi Gąsior. Warsztaty dla dzieci (6-12 lat) poprowadzi Gabi Gąsior. Uczestnicy będą pracować nad emisją głosu oraz uczyć się śpiewu wielogłosowego w utworach muzyki gospel. Repertuar będą poznawać w języku polskim oraz angielskim ze słuchu (przetłumaczone teksty znajdą się w śpiewnikach). Wydarzenie jest otwarte dla każdego, zarówno doświadczonych śpiewaków, jak i pasjonatów amatorów. Nie ma przesłuchań kwalifikacyjnych, nie trzeba umieć czytać nut. Jedyne warunki to pasja śpiewania i chęć dobrej zabawy.
Warsztaty to, oprócz nauki śpiewu pod okiem charyzmatycznych solistów, również ekscytujący występ na dużej scenie Sali im. A. Wajdy SOK na koncercie finałowym obok gwiazd festiwalu, Suwalskiej Orkiestry Kameralnej i zespołu Holy Noiz (19 czerwca o godz. 19.00 – bilety dostępne online i w kasie SOK).


ZAPISY do 12.06.2022 r. Do 31.05 TANIEJ! Do 31.05.2022 r. koszt uczestnictwa wynosi 50 zł (dzieci) i 130 zł (młodzież i dorośli) za osobę. Od 1 czerwca koszt udziału w warsztatach wzrasta o 20 zł. Gwarancją udziału w warsztatach jest uiszczenie opłaty warsztatowej i wysłanie karty zgłoszenia na adres mailowy gospel@soksuwalki.eu. Miejsce na warsztatach można wykupić online lub w kasie SOK przy ul. Papieża Jana Pawła II 5. Liczba uczestników ograniczona! 
Warsztaty dla dzieci KUP TERAZ >>   |   Warsztaty dla młodzieży KUP TERAZ >> 

Szczegółowych informacji udziela Anna Szafranowska, kontakt mailowy pod adresem gospel@soksuwalki.eu, telefoniczny pod numerem tel. 87 563 85 10.


CLINTON JORDAN Utalentowany i ceniony wokalista, uznany w branży producent i muzyk obdarzonym wyjątkową intuicją oraz dyrygent i nauczyciel wokalny. Absolwent  Brytyjskiej Szkoły Sztuki Widowiskowej i Technologii. Swój warsztat wokalny doskonalił, występując na koncertach w Anglii, Europie i Dalekim Wschodzie. Współpracował z takimi gwiazdami muzyki, jak: Jools Holland, Bryan Ferry, Michael Bolton, Mariah Carey czy Tina Turner. W 2018 r. na specjalne zaproszenie zaśpiewał na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność, na co dzień prowadzi w Londynie renomowaną szkołę muzyki Jordan Music Workshops. Jest także solistą słynnego londyńskiego chóru The Kingdom Choir.


GABRIELA GĄSIOR Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy”. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie” (2014) oraz płytę „Narodził się Jedyny Król” (2015). W 2016 podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, przygotowała i poprowadziła chór ŚDM w Koncercie „Credo In Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby. Współpracowała m.in. z Beatą Bednarz, Adamem Sztabą, Kubą Badachem, Krzysztofem Antkowiakiem, Andrzejem Lampertem, Golec uOrkiestrą. Prowadzi warsztaty muzyki gospel w kraju i za granicą.


Pozostałe artykuły