Zaproszenie na IV Ogólnopolską Pielgrzymkę Przedsiębiorców na Jasną Górę

Są rzeczy niecierpiące zwłoki, pilne i rzeczy naprawdę ważne. Tych pierwszych jest zapewne dużo więcej, ale to te drugie nadają kierunek życiu. Wszyscy czujemy, że obecny czas jest ważny. Stanowi jakiś zwrot, być może przełom, z pewnością wyzwanie. Dla przedsiębiorców, dla którzy szczególnie ważne jest poczucie stabilności i przewidywalności, planujących rozwój swojego biznesu w perspektywie długofalowej, to próba sił wyjątkowa.

W biznesie. W kryzysie. W wierze to temat IV Pielgrzymki Przedsiębiorców na Jasną Górę, która odbędzie się 19 czerwca 2022 roku. Na jej treść i przesłanie złożą się trzy wymiary, jakie współistnieją w jednym człowieku – katoliku w biznesie. Będzie to zatem spotkanie tych, którzy przywiozą swoje doświadczenia, aby odczytać je w świetle wiary. Niektórzy z nich podzielą się swoimi świadectwami, jak na przykład Mateusza Kłoska (Eko-Okna), przedsiębiorca zaangażowany, z misją społeczną; człowiek odpowiedzialny m.in. za głośne kampanie billboardowe w obronie życia i rodziny. Drugim Gościem będzie Grzegorz Górny, dziennikarz, publicysta, a także przedsiębiorca – twórca katolickich mediów.

Osobistą odpowiedzią każdego uczestnika na te wyzwania stanie się dokonanie lub odnowienie Aktu oddania się Bogu przez Niepokalane Serce Maryi podczas najważniejszego momentu pielgrzymki – Mszy Świętej w kaplicy Cudownego Obrazu, której będzie przewodniczył nasz Gość ks. bp Zbigniew Zieliński z Koszalina.


Pielgrzymka ma charakter otwarty. Zapraszamy do rejestracji na stronie

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców, pracodawców, samozatrudnionych i freelancerów, organizacji katolickich przedsiębiorców oraz duszpasterzy środowisk biznesowych. Wszystkich nas zaprasza abp Józef Kupny, Delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców.

Pielgrzymka ma charakter otwarty i adresowana jest do przedsiębiorców, pracodawców, samozatrudnionych i freelancerów, organizacji katolickich przedsiębiorców oraz duszpasterzy środowisk biznesowych. Wszystkich nas zaprasza abp Józef Kupny, Delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców.

Pozostałe artykuły