Zaproszenie na noc modlitwy o błogosławieństwo dla Polski

29 lipca, Wspólnota Wojowników Maryi wraz z innymi augustowskimi wspólnotami, pragnie zaprosić wszystkich chętnych do uczestnictwa w Wielkiej Nowennie w intencji naszej Ojczyzny, o nowe wylanie Ducha Świętego na naszą Ojczyznę, o pokój na świecie. Jest to wspólna akcja modlitewna organizowana w całej Polsce a także w Europie.

,,Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski” – Wydarzenie modlitewne oparte jest na modlitwie pokutnej, wołaniu błagalnym do Wszystkich Świętych i Błogosławionych Narodu Polskiego, modlitwie różańcowej, wspólnej Eucharystii, oraz adoracji Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą za kapłanów i modlitwą za rodziny.

Pragniemy, by okres pokuty i postu, był duchową odpowiedzią wobec odrzucania Boga, zatwardziałości grzeszników i ataków na Kościół ludzi wierzących w Jezusa Chrystusa.

Zaczynamy 29 lipca o godzinie 18.00 w Kościele Świętej Rodziny w Augustowie.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
Z Panem Bogiem

Marcin Kowalczyk – lider augustowskiej Grupy Wojowników Maryi

PLAN GODZINOWY

18.00 – Msza święta (czytania, psalmy, modlitwa wiernych – Odnowa w Duchu Świętym)

19.00  – Wystawienie Najświętszego Sakramentu (Bezpośrednio po Mszy św.)

– Pieśń do Ducha Świętego – organista

– Puklerz św. Patryka – ks.

– Litania Narodu Polskiego – ks.

– Pieśń ,,Boże coś Polskę” – organista

– Litania do Świętego Andrzeja Boboli – o łaskę jedności wśród Polaków – ks.

– Pieśń – organista

– Modlitwa za Ojczyznę do Św. Jana Pawła II / bł. Ks. Jerzego Popiełuszki / bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego / św. Siostry Faustyny

20.00 – Różaniec w intencji rodzin

– Pieśń Maryjna – organista

– Część Radosna – prowadzi Wspólnota Domowy Kościół

– Modlitwa Litanijna do Św. Michała Archanioła – ks.

– Adoracja w ciszy

21.00 Apel Jasnogórski

– Akt Zawierzenia Polski i siebie samych Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – ks.

– Modlitwa za Kapłanów – prowadzi Wspólnota Grupa św. Ojca Pio/Dzieło Nieustannej Nowenny

22.00 – Różaniec w intencji pokoju na świecie

– Część Bolesna – prowadzi Wspólnota Wojowników Maryi

– Przełamywanie przekleństw i uwolnienie Bożego Błogosławieństwa dla Polski – ks.

22.45 – Różaniec w intencji Ojczyzny

– Część Chwalebna – prowadzą Wspólnoty Equipes Notre-Dame / Koła Różańcowe Żeńskie

– Procesja Siedmiu Okrążeń / Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem – ks.

– Przygotowanie do Mszy świętej

24.00 Msza święta o północy w intencji Ojczyzny (czytania, psalmy, modlitwa wiernych – Rycerze Jana Pawła II / Harcerze)

Zakończenie Hymnem Te Deum – Ciebie Boga Wysławiamy