Wkład Ojców Kamedułów w odzyskiwaniu niepodległości przez Polskę – zaproszenie

Bardzo serdecznie zapraszamy 11 listopada 2022r. na kolejne wydarzenie kulturalne realizowane w ramach projektu pn. : „Wkład Ojców Kamedułów w odzyskiwaniu niepodległości przez Polskę” – dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja 2022 Wolność po polsku.

W ramach powyższego wydarzenia  proponujemy:

12.00 – msza święta w intencji poległych Bohaterów.

13.00 – koncert w wykonaniu Malwiny Grzanki.

13.30 – prezentacja przewodnika promocyjnego (Jacek Malczewski, Joanna i Jan Sochoń).

14.00 – prezentacja filmu  – Dwie Korony .

Serdecznie zapraszamy.

Fundacja Wigry PRO                                                                   Fundacji Wigry PRO

Manager                                                                                           Prezes

Dariusz Saweliew                                                                       Ks. dr Jacek Nogowski