Adwentowy Dzień Skupienia dla młodzieży

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Ełckiej zaprasza na 1. Adwentowy Dzień Skupienia dla osób, które jadą na ŚDM, ale też tych młodych, którzy formują się w różnych grupach przy parafii.

„Szukamy przestrzeni do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji i współpracy. Chcemy też wykorzystać czas na poznanie się i dawanie świadectwa budowania relacji z Bogiem na różnych drogach. Przecież w jedności siła. Temat tego spotkania podsunął nam sam Papież Franciszek. W liście pisze, że to właśnie my, ludzie młodzi, czerpiący z doświadczeń starszych pokoleń, jesteśmy nadzieją dla pogrążonego w trudnościach świata. Zachęca też nas, byśmy, na wzór Maryi, kierowali się w życiu „dobrym pośpiechem” i odważnie nieśli innym Chrystusa. Czy możemy przejść obojętnie wobec takich słów? No nie!

Na dzień skupienia zapraszamy młodych każdej parafii diecezji, skupionych w ruchach, stowarzyszeniach i młodzieżowych grupach nieformalnych działających przy parafiach naszej diecezji. Tak, C I E B I E zapraszamy!

Zaplanowaliśmy: integrację, konferencję, pracę w grupach, wspólne tańce, adorację i Mszę Świętą.

Weź udział: napisz wiadomość na mlodzielk@gmail.com. Podaj imię i nazwisko, wiek, wspólnotę i parafię. W odpowiedzi wyślemy Ci szczegółowe informacje. Chcesz zgłosić większa grupę? Nie ma problemu! Zgłoszenia przyjmujemy do 7 grudnia.

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Ełckiej

Pozostałe artykuły