„Modlitwą w raka” – kolejne spotkanie już w niedzielę 4.12

W niedzielę 4 grudnia o godz. 15:00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Modlitwą w raka” skierowane do osób chorych onkologicznie, ich rodzin, lekarzy i wszystkich zmagających się z ciężkimi chorobami.

Słowo Boże wygłosi ks. Jarema Sykulski, proboszcz parafii Najświętszego Serca Jezusa w Suwałkach i kustosz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach. Ksiądz Jarema od 17 lat boryka się z chorobą nowotworową.

Spotkanie rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego oraz adoracją Najświętszego Sakramentu, następnie celebrowana będzie Msza święta z możliwością spowiedzi a także błogosławieństwo winem gidelskim, które znane jest z wielu uzdrowień. Na zakończenie spotkania planowana jest wspólna Agapa.

Spotkania „Modlitwą w raka” odbywają się cyklicznie, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 15:00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ełku.