Informacje o pogrzebie śp. S. Heleny Gorajewskiej ze wspólnoty Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Studzienicznej

Przewielebni Kapłani, Czcigodne Siostry Zakonne, Drodzy Diecezjanie,

Z wiarą i nadzieją Życia Wiecznego informujemy, że dnia 5 maja 2023 r. roku odeszła do Wieczności śp. S. Helena Gorajewska  ( l. 102 ) ze wspólnoty Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Studzienicznej.

Trumna z ciałem zmarłej wystawiona będzie dnia 7 maja ( niedziela) o godz. 14:00 w Kaplicy Domu Pogrzebowego – Augustów, ul. Ks. Skorupki 8

Msza Święta pogrzebowa, pod przewodnictwem Księdza Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego, zostanie odprawiona w poniedziałek 8 maja 2023 r. o godz. 12:30 w kościele w Studzienicznej.

Po Mszy Świętej trumna z ciałem zmarłej Siostry zostanie pochowana na cmentarzu parafialnym w Studzienicznej.

Prosimy o modlitwę za śp. Siostrę Helenę, za pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłej oraz za Wspólnotę Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Zachęcamy do udziału w uroczystościach pogrzebowych.

Requiescant in pace

S. Donata Topa – notariusz Kurii