Pogrzeb ojca ks. kan. dra Jacka Uchana, Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego DE

Przewielebni Kapłani,
Osoby Życia Konsekrowanego

Z żalem i nadzieją życia wiecznego informuję, że dzisiaj 6 lipca 2023 r. Pan życia i śmierci powołał do siebie śp. Piotra Uchana (l. 84),

ojca ks. kan. dra Jacka Uchana, Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego DE.

Msza Święta żałobna pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego,

zostanie odprawiona w kościele pw. św. Teresy w Wiżajnach w piątek 7 lipca o godz. 18:00.

Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Dariusza Zalewskiego, Biskupa Pomocniczego Diecezji Ełckiej,

zostanie odprawiona w kościele pw. św. Teresy w Wiżajnach w poniedziałek 10 lipca o godz. 11:00.

Proszę o modlitwę za śp. Piotra Uchana, za Ks. Jacka i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego.

Wszystkich dysponujących czasem zachęcam do udziału w uroczystościach pogrzebowych. Kapłani proszeni są o zabranie własnych szat liturgicznych.

Requiescat in pace

Ks. Marcin Maczan