Konferencja w Wigrach „Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych” – zaproszenie

Zapraszamy do udziału w spotkaniu konferencyjno-targowym  „Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych”  poświęconemu budowie, renowacji, wyposażaniu i zabezpieczaniu obiektów sakralnych. Konferencja odbędzie się 18 listopada 2023 r. w Pokamedulskim Klasztorze w Wigrach.

Spotkanie odbywa się pod Patronatem Honorowym Księdza Biskupa Jerzego Mazura

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Otwarty charakter konferencji pozwala na nawiązaniekontaktów z prelegentami i przedstawicielami firm z dużym doświadczeniem w realizacji budowlanych inwestycji kościelnych. To doskonała okazja do tego, by skonsultować własne plany remontu lub modernizacji kościoła parafialnego oraz otrzymać cenne rady.

Miłym akcentem będzie losowanie wśród uczestników spotkania praktycznej nagrody jaką jest promiennik podczerwieni nowej generacji.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ze względów organizacyjnych  prosimy o potwierdzenieobecności pod nr telefonu:  792 920 156 lub mailem: a.karas@operante.pl

Szczegółowy program konferencji znajduje się na portalu www.obiektysakralne.pl  oraz w załączniku do pobrania.

Agnieszka Karaś