Pogrzeb ojca ks. Sylwestra Rendzińskiego

Z żalem i nadzieją Życia Wiecznego informuję, że w sobotę 9 grudnia 2023 roku Pan życia i śmierci powołał do siebie śp. Stanisława Rendzińskiego (l. 79), ojca ks. mgr. Sylwestra Rendzińskiego, wikariusza parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Raczkach.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Kalinowie w środę 13 grudnia br.

Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Dariusza Zalewskiego, Biskupa Pomocniczego Diecezji Ełckiej, zostanie odprawiona o godz. 11.00.

Proszę o modlitwę za śp. Stanisława Rendzińskiego, oraz za ks. Sylwestra i pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego. Wszystkich dysponujących czasem zapraszam do udziału w pogrzebie. Kapłani są proszeni o zabranie własnych szat liturgicznych.

Requiescat in pace

Ks. Marcin Maczan, kanclerz Kurii