PARAFIE

A


Augustów – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Augustów – Parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Augustów – Parafia pw. Serca Jezusowego

Augustów – Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Augustów – Parafia pw. Świętej Rodziny

B


Bajtkowo – Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej

Bakałarzewo – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła

Banie Mazurskie – Parafia pw. św. Anto niego Padewskiego

Baranowo – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

Bargłów Kościelny – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Becejły – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Berżniki – Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Biała Piska – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Białobrzegi – Ośrodek duszpasterski pw. św. Siostry Faustyny

Borzymy – Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Budry – Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej

Bystry – Parafia pw. św. Jadwigi Królowej

C


Chełchy – Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielewskiego

Cichy – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Cimochy – Parafia pw. Matki Bożej Królowej Świata

D


Drygały – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Dubeninki – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

E


Ełk – Parafia pw. Błog. Karoliny Kózkówny

Ełk – Parafia pw. Chrystusa Sługi

Ełk – Parafia pw. Ducha Świętego

Ełk – Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego

Ełk – Parafia pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Apostołów

Ełk – Parafia pw. Opatrzności Bożej

Ełk – Parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty

Ełk – Parafia pw. św. Jana Pawła II

Ełk – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego

Ełk – Parafia pw. św. Tomasza Apostoła

Ełk – Parafia pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika

F


Filipów – Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

G


Gąski – Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego

Gawrych Ruda – Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Giby – Parafia pw. św. Anny

Giżycko – Parafia pw. św. Anny

Giżycko – Parafia pw. św. Brunona

Giżycko – Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza

Giżycko – Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Giżycko – Parafia wojskowo-cywilna pw. Ducha Św. Pocieszyciela

Górne – Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego

Gołdap – Parafia pw. Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła

Gołdap  – Parafia pw. św. Józefa Robotnika

Gołdap – Parafia pw. św. Leona i św. Bonifacego

Grabnik – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Grabowo – Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej

J


Jaminy – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła

Janówka – Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny

Jeleniowo – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Jeże – Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

Judziki – Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

K


Kaletnik – Parafia pw. Ducha Świętego

Kalinowo – Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Kamionki – Parafia pw. św. Jana Kantego

Karolin – Parafia pw. Świętej Rodziny

Klusy – Parafia pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

Kociołek Szlachecki – Parafia pw. Matki Bożej Gietrzwałdzkiej

Kolnica – Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Kosewo – Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Kowale Oleckie – Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Krasnopol – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego

Krasnybór – Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny

Krulanki – Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Kumielsk – Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

Kuty – Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe

L


Lipsk – Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej

M


Mikaszówka – Parafia pw. św. Marii Magdaleny

Mikołajki – Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej

Mikołajki – Parafia pw. św. Mikołaja

Miłki – Parafia pw. św. Matki Bożej Królowej Polski

Monkinie – Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej

N


Nowa Wieś Ełcka – Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika

O


Okartowo – Parafia pw. św. Niepokalanego Poczęcia NMP

Olecko – Parafia pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski

Olecko – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Olecko – Parafia pw. Świętej Rodziny

Olecko – Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Olszewo – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Orzysz – Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej

Orzysz – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Orłowo – Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza

P


Pawłówka – Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej

Pisanica – Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski

Pisz – Parafia pw. Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej

Pisz – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Pisz – Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Pisz – Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca NMP

Pozezdrze – Parafia pw. św. Stanisława Kostki

Prawdziska – Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła

Prostki – Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego

Pruska – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Puńsk – Parafia pw. św. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

Przerośl – Parafia pw. św. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

R


Raczki – Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej

Radzieje – Parafia pw. Chrystusa Króla

Rajgród – Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

Regielnica – Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca NMP

Rożyńsk Wielki – Parafia pw. Świętego Szczepana

Ruciane Nida – Parafia pw. Matki Bożej Miłosierdzia

Ruciane Nida – Parafia pw. Trójcy Świętej

Rutka Tartak – Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski

Rydzewo – Parafia pw. św. Wojciecha

Rydzewo Giżyckie – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Rygłówka – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego

Ryn – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

S


Sejny – Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny

Skarżyn – Parafia pw. Chrystusa Króla

Smolany – Parafia pw. św. Izydora

Smolniki – Parafia pw. św. Anny

Stare Juchy – Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej

Sterławki Wielkie – Parafia pw. Opatrzności Bożej

Straduny – Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski

Studzieniczna – Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej

Suwałki – Parafia pw. Bożego Ciała

Suwałki – Parafia pw. bł. Anieli Salawy

Suwałki – Parafia pw. Chrystusa Króla

Suwałki – Parafia pw. Matki Bożej Miłosierdzia

Suwałki – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Suwałki – Parafia pw. św. Aleksandra

Suwałki – Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

Suwałki – Parafia pw. św. Brata Alberta

Suwałki – Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza

Suwałki – Parafia pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika

Świętajno – Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej

Szarejki – Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej

Szczecinki – Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Szczepki – Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca NMP

Sztabin – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła

Szymonka – Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

T


Turośl – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

U


Ukta – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Użranki – Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

W


Węgielsztyn – Parafia pw. św. Józefa

Węgorzewo – Parafia pw. Dobrego Pasterza

Węgorzewo – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej

Węgorzewo – Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

Wiartel – Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Wieliczki – Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

Wigry – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

Wilkasy – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego

Wiśnowo Ełckie – Parafia pw. Matki Bożej Gromnicznej

Wiżajny – Parafia pw. św. Teresy

Woźnice – Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Wydminy – Parafia pw. Chrystusa Zbawiciela

Z


Zelki – Parafia pw. Matki Bożej Gietrzwałdzkiej

Ż


Żabin – Parafia pw. Narodzenia NMP

Żarnowo – Parafia pw. Narodzenia NMP

Żyliny – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Żytkiejmy – Parafia pw. św. Michała Archanioła